Dopiero planujesz swój biznes na Warmii, Mazurach lub w innym regionie Polski?
Pomożemy Ci zabezpieczyć się przed długami i nieuczciwymi kontrahentami! Powiemy jak legalnie oszczędzić na wydatkach.
Slider


Nie masz jeszcze doświadczenia w biznesie, nie znasz prawa albo planujesz zoptymalizować swoją działalność aby wreszcie zacząć bezpiecznie oszczędzać?

Powiedz nam, jaki masz plan na swój biznes, a my powiemy Ci jak legalnie zabezpieczysz się przed odpowiedzialnością prawną i w jaki sposób zaoszczędzisz najwięcej pieniędzy. Nie ma znaczenia, czy planujesz karierę freelancera, otwierasz prywatną klinikę, sklep czy wielką firmę budowlaną - doradzimy jak wycisnąć z niej najwięcej i nie ryzykować prywatnym majątkiem.

  • Forma prawna - możesz prowadzić działalność jako samodzielny przedsiębiorca odpowiadający całym swoim majątkiem za długi przedsiębiorstwa, wejść w spółkę osobową (cywilną, jawną, partnerską, komandytową lub komandytowo-akcyjną) z kontrahentami, albo zainwestować kapitał w spółkę z osobowością prawną (z o.o. lub akcyjną) za której długi nie odpowiadasz, możesz też stworzyć zaawansowane konstrukcje w rodzaju spółek komandytowych ze spółką z o.o. Nie bój się pełnej księgowości ani skomplikowanych formalności - oferujemy tanią obsługę, dzięki której odrobinę wyższe koszty przełożą się na wielokrotnie większe oszczędności i niemal pełne bezpieczeństwo.

  • Forma opodatkowania - w zależności od formy prawnej, branży i skali działalności skorzystać możesz z różnych udogodnień podatkowych, dzięki którym zaoszczędzisz na podatkach. Do Twojej dyspozycji jest ryczałt, skala podatkowa, podatek liniowy, PIT i CIT, a także możliwość rozliczania podatku VAT. W przypadku pełnej księgowości i statusu vatowca często możesz oszczędzić więcej, niż prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą i płacąc wysoki podatek progresywny sięgający aż 32% od osiąganego dochodu.

  • Forma inwestycji kapitału - co jest dla Ciebie korzystniejsze? Duży kapitał zakładowy i zakup własnych pojazdów oraz maszyn, a może udzielenie spółce pożyczki lub wynajmowanie prywatnych samochodów, komputerów, nieruchomości i sprzętu? To oczywiście zależy od charakteru Twojego biznesu. Jedno jest pewne - jeśli wybierzesz dobrze, oszczędzisz pieniądze.

  • Bezpieczeństwo biznesu - źle napisana umowa, niesprawdzony kontrahent, któremu okażesz zbyt duże zaufanie albo nagła wolta urzędu skarbowego niejednego przedsiębiorcę doprowadziły do bankructwa. Czasem krótka konsultacja może Cię przed tym uchronić, a czasem... odpowiednie zabezpieczenie Twoich praw na wypadek przyszłej upadłości. Pamiętaj, że na bankructwo musisz przygotować się nim pojawi się jego ryzyko - później będzie już za późno!

 

Jeśli chcesz prowadzić bezpieczny i oszczędny biznes, napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W niewysokiej cenie przygotujemy dla Ciebie indywidualną strategię bezpieczeństwa i oszczędności.

 

Trzon naszej kadry stanowią księgowi, ekonomiści i prawnicy: wykładowcy akademiccy elitarnych uczelni, autorzy książek prawno-ekonomicznych oraz praktycy branży bezpieczeństwa biznesu z wieloletnim doświadczeniem, dodatkowo wspierani przez radców prawnych i adwokatów. Więcej o naszej kadrze na stronie: Kancelaria TALIONIS.

Obsługujemy Klientów z całej Polski - nie ważne gdzie mieści się Twoja siedziba! Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług - napisz na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Oferta - pełna księgowość Oferta - księga przychodu i rozchodu oraz ryczałt